Potrebna dokumentacija

• Zahtjev za upis djeteta u predškolsku ustanovu
    (Obrazac Zahtjeva preuzima se na web stranici)
  • Upitnik za roditelje
    (Obrazac upitnika preuzima se na web stranici)
  • Rodni list i OIB za dijete /djecu
  • Preslike osobnih iskaznica (izvornik na uvid) ili uvjerenje MUP-a o prebivalištu za oba roditelja ne starije od 3 mjeseca.
  • Potvrda o obavljenom sistematskom zdravstvenom pregledu predškolskog djeteta prije upisa u predškolsku ustanovu zajedno s potvrdom da je dijete uredno cijepljeno (izdaje nadležni liječnik –pedijatar djeteta/djece).

Obavijest o provođenju postupka upisa djece u programe vrtića i jaslica D.V. Princeza Split za pedagošku godinu 2020./2021. godinu

PDF

Zahtjev za upis u predškolsku ustanovu

Potvrda o pohađanju vrtića

Upitnik za roditelje

PDF

Prije potpisivanja ugovora potreban je inicijalni razgovor s pedagogom, uz predhodnu najavu.

Za sve dodatne informacije slobodno nam se obratite na telefon, dođite osobno u neki od naša tri vrtića ili nam pošaljite upit na mail.